Літня школа з української мови, історії та культури

09.05.2023 | 10:03

Львівський національний університет імені Івана Франка (Україна) та Бірмінгемський університет (Велика Британія) організовують літню школу з української мови, історії та культури з 17 по 28 липня 2023 року в кампусі Еджбастон при Бірмінгемському університеті.

Після вторгнення Росії в лютому 2022 року інтерес до України та її багатої культури у Великій Британії зріс до безпрецедентного рівня. У відповідь на це Львівський національний університет імені Івана Франка за підтримки Відділу міжнародних зв’язків університету та Бірмінгемський університет об’єднали зусилля, щоб запропонувати ексклюзивну можливість 30 учасникам літньої школи зануритися у красу української мови та складність історії і культури країни. Спільно організована літня школа під керівництвом запрошених академічних викладачів та експертів з України та іноземних науковців обіцяє надати учасникам трансформаційний досвід, який збагатить їхній світогляд та допоможе глибше пізнати Україну та її народ.

Детальна інформація: https://international.lnu.edu.ua/spilna-litnia-shkola-z…/