Меморіальний центр голокосту “Бабин Яр” започатковує стажування для студентів та аспірантів українських закладів вищої освіти

17.01.2022 | 11:58

Мета стажування — створення унікальної бази даних мешканців довоєнного Києва на основі архівних документів. База допоможе багатьом знайти невідому раніше інформацію про своїх предків, стане чудовим інструментом для проведення генеалогічних досліджень.

Участь в проєкті передбачає опрацювання створених Фондом електронних копій архівних документів (актових книг РАЦС м.Києва за 1925-1936 роки) в обсязі 5 тисяч сканів для 1 стажера на весь період стажування, внесення даних документів до таблиць відповідно до встановленого зразку

▪️ Стажування відбуватиметься онлайн, фізична присутність у Києві – не обов’язкова.

▪️ Тривалість: 24 січня – 1 березня 2022 року.

▪️ Грошова винагорода – 2 500 грн.

▪️ Кількість учасників – 90 осіб.

Ви – ідеальний кандидат, якщо:

▪️ є студентом або аспірантом закладу вищої освіти України;

▪️ цікавитеся історією, темою Голокосту та Другої світової війни;

▪️ уважні та пунктуальні;

▪️ маєте високий рівень цифрової грамотності;

▪️ у вас є стабільний Інтернет.

Навчання на історичному факультеті, або досвід участі у стажуваннях будуть перевагою при відборі кандидатів.

Дедлайн подачі заявки – 20 січня (включно).

Подати заявку – https://bit.ly/3twZEXd