Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Дні науки — 2024» (до 190 річчя КНУ імені Тараса Шевченка)

24.04.2024 | 09:33

Шановні колеги!

Рада молодих вчених Історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на міжнародну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Дні науки — 2024» (до 190 річчя КНУ імені Тараса Шевченка).

Конференція відбудеться 27 травня 2024 року у змішаному форматі.
Дедлайн подачі заявок та тез: 20 травня 2024.

Секції конференції:

• Археологія та музеєзнавство;
• Архівознавство, спеціальні історичні дисципліни, джерелознавство та методологія історії
•  Етнологія та краєзнавство
• Давня та нова історія України (до 1914 р.)
•  Новітня історія України
•  Історія Стародавнього світу, середніх віків та раннього нового часу
•  Нова та новітня історія країн Європи та Америки
•  Історія Центральної та Південно-Східної Європи
•  Нова та новітня історія країн Азії та Африки
•  Історія мистецтв
•  Військова історія

Організаційний внесок – відсутній.

Щоб подати заявку, заповніть цю форму.

Учасники конференції «Дні науки — 2024» можуть надсилати повні тексти (4500–5000 знаків) своїх доповідей до 20 травня на rmvhist@gmail.com

З більш детальними вимогами до оформлення тез можна ознайомитися тут.

Ви можете виступити із доповіддю українською або англійською. Після конференції ми опублікуємо доповіді у збірнику матеріалів конференції.