Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «HistUkrainika»

04.11.2022 | 13:23

Наукове товариство студентів історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка оголошує відкриття форми для участі в міжнародній науковій конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «HistUkrainika».

80% виручених з конференції коштів ми спрямуємо на підтримку підрозділів, в яких воюють студенти історичного факультету.

Для участі в конференції заповніть цю форму: forms.gle/qKDFCo6qRJWbQXV69

Конференція відбудеться 10 грудня в онлайн-форматі.

Секції конференції:

▪️Історія української культури

▪️Політична та економічна історія України

▪️Українська військова історія

▪️Україна у міжнародних відносинах

▪️Культурна антропологія України

▪️Діяльність української діаспори

▪️Національні меншини в Україні

▪️Актуальні питання історії України

Організаційний внесок учасників: 300 грн

До 30 листопада учасники конференції мають надіслати до організаційного комітету повні тексти (5000-12000 знаків) своїх доповідей для формування збірника на пошту — istfaknts@gmail.com

имоги до оформлення тез: https://docs.google.com/document/d/1KPiifPoydugLfMPRMkmBMMNZSdvafsOyaPIvtOZJ9cU/edit?usp=sharing