Міжнародний тиждень відкритого доступу

28.10.2021 | 10:01

Шановні читачі Наукової бібліотеки!

25–31 жовтня 2021 року відбуваються заходи Міжнародного тижня відкритого доступу. Його мета – об’єднати знання та мобілізувати громадянське суспільство для забезпечення вільного та рівного доступу до освітніх ресурсів і результатів наукових досліджень у світі. Особливої ваги це питання набуває в умовах пандемії та закритих кордонів між країнами, що актуалізує потребу вільного доступу до наукової інформації.

У рамках цих заходів Наукова бібліотека Франкового університету пропонує до Вашої уваги добірку праць Михайла Грушевського на електронному репозитарії Бібліотеки (нагадаємо, що цьогоріч виповнилося 155 років від народження видатного історика): http://dspace.lnulibrary.lviv.ua/handle/123456789/160…

Поповнення електронного репозитарію стало можливим за сприяння випускників Університету Мирослава Табачина та Ігоря Грициняка, які у ювілейний рік рідної Alma Mater передали до бібліотеки архів файлів для вільного доступу.

Тож незабаром унікальні видання та документи з гуманітаристики стануть доступними на нашому ресурсі.

.