На базі Археологічного музею відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів МАН

20.02.2023 | 10:23

14 лютого 2023 року на базі Археологічного музею Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів МАН.

В рамках заходу вихованці відділення історії мали змогу представити власні наукові дослідження та напрацювання.

Дякуємо нашим учням за ґрунтовні, аналітичні доповіді та зацікавленість історичною наукою.

Окрема подяка науковим керівникам за супровід та підтримку малих академіків. Усі учні рекомендовані до участі у II етапі Конкурсу. Бажаємо успішного захисту та високих результатів!