Обрано логотип кафедри соціології

05.05.2017 | 19:15

Шановні друзі та колеги!
27. 04. 2017 року соціологи ЛНУ імені Івана Франка святкували День кафедри соціології.
Одним із конкурсів стало обрання логотипу кафедри.
За результатами голосування переможцем стала Tanya Pryhodko, студентка 4 курсу!!!
Логотип втілює ідею циклічності історії: зображення кулі як певної асоціації із Землею та людським життям.
Вінок (пер. з лат. «корона») символізує життя та любов до природи. Для соціології – це перший етап наукового життя, яке розпочалося з позитивізму, а символ корони увіковічує слова О. Конта – «соціологія – наднаука».
Наступний рівень – людське життя – відображає своєрідний кругообіг: студенти, як дорослі люди, приходять до ЛНУ ім. Івана Франка (зірки вказують на 4 рівень акредитації ВНЗ), вивчають людину (як один із об’єктів/суб’єктів соціології), а після завершення навчання стають професійними соціологами (око і світ – уособлення соціолога, який вивчає соціальну реальність на 4-х рівнях і дивиться на світ правдиво).
Підпис логотипу – «Vita brevis, Sociology longa» (з лат. «Життя коротке, соціологія вічна») – кредо для студентів, викладачів, науковців, які присвячують своє життя у вивченні наукових підвалин соціології.
Особлива подяка за комп’ютерну графіку та підтримку висловлюється студенту 4 курсу @Александр Бикчантаев.