Опитування щодо вибору фільму для проведення кінолекторію

19.11.2019 | 09:27

До вашої уваги пропонуємо підбірку фільмів для проведення чергового кінолекторію.
Коментувати цього разу буде доцент кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн Богдана Сипко.

? «Останній король Шотландії»Влада президента Уганди Іді Аміна і його сміливі рішення спершу зачарували шотландського медика Гаррігана, Але жорстокий режим і криваві злочини президента змінили ставлення кумира і він, всіма силами, намагається вплинути на те, що відбувається.

? «Дні слави»Алжир, 1943 рік. Французький генерал закликає місцевих жителів взяти участь у боях за Францію,де солдати стикаються з дискримінацією з боку французьких солдатів. Після боїв в Італії проводиться операція «Драгун».У звільненому Марселі Мессауд знайомиться з француженкою Ірен, між ними спалахують почуття.

? «Мішу з д’Обера»Мессо – дев’ятирічний хлопчик із родини емігрантів, який потрапляє у типову французьку родину Дюваль, які знаходяться на межі розлучення через те, що у них немає дітей. Жизель добре знає політичні переконання свого чоловіка Жоржа, тому ретельно приховує походження хлопчика. Так Мессо перетворюється на «Мішу».Спішіть зробити вибір!

Деталі за посиланням