Освітньо-практичний проєкт ProStudMobil — Student Mobility and Project Management Week

02.11.2023 | 20:01

Що таке академічна мобільність? Які є програми студентських обмінів? Чи можуть студенти створити власний проєкт? Як податися на грант і що таке бюджет?

Відповіді на ці та багато інших запитань ви зможете дізнатися вже зовсім скоро, адже Відділ міжнародних зв’язків запрошує всіх студентів нашого Університету взяти участь в освітньо-практичному проєкті ProStudMobil — Student Mobility and Project Management Week.

Упродовж тижня, ми детально поговоримо про проєктний менеджмент й академічну мобільність. Запрошені спікери розкажуть, як правильно заповнити CV, написати мотиваційний лист та оформити інші документи для мобільності, а також як слід заповнювати бюджетну заявку на власний студентський проєкт і багато-багато іншого.

Захід відбувається в рамках проєкту “Навчальний міст Хемніц-Львів 2.0” у програмі “Цифрова Україна” (2023) Німецької служби академічних обмінів за підтримки Федерального міністерства освіти і науки Німеччини.

🔹 Коли? 6-10 листопада

🔸 О котрій? 17-19:00

🔹 Де? Головний корпус Університету (вул. Університетська, 1)

🔸 Як долучитися? Заповнюйте реєстраційну форму за посиланням у шапці профілю; відбір відбуватиметься за мотивацією.

Поспішіть, адже кількість місць обмежена https://forms.gle/zRD7uTpS8z7LWa1S9