Підсумки з «UNIweek»

03.05.2023 | 08:56

Ця масштабна ініціятива, проведена у Франковому університеті, надала школярам Львівщини можливість відчути себе студентами. Протягом тижня майбутні абітурієнти мали нагоду поспілкуватися і потоваришувати як зі студентами, так і з викладачами та адміністрацією Університету, а також — отримати відповіді на всі запитання щодо освітніх програм на обраних факультетах і відвідати низку цікавих подій!

Зокрема наш факультет організовував перегляди фільмів для своїх школярів. До деяких із фільмів додатково було проведено лекції з викладачами й обговорення. Також майбутніх студентів вразило відвідування Археологічного музею.

І це лише маленька частина з того, що вдалося реалізувати, адже найважливіша мета — побудувати комунікацію між школярами та Університетом — досягнута, і школярі змогли відчути дух студентства!

Із відгуків майбутніх абітурієнтів зрозуміло, що їм було надзвичайно цікаво як на парах, так і разом проводити дозвілля, а любов до Університету вже точно оселилася у їхніх серцях.