Посвята студентів-соціологів

01.11.2019 | 10:38

Вітаємо першокурсників із посвятою і отриманням вже остаточного почесного звання соціолог-першокурсник Львівського національного університету імені Івана Франка!
Сьогодні ви стали повноправними членами нашої соціологічної спільноти! Успіхів і наснаги вам у навчанні. Щоб усі сподівання, які покладали при виборі професії, були виправдані!!!
А це можливо лише за низки умов: клопіткої праці над собою та у співпраці з викладачами при вивченні нових навчальних дисциплін; при проведенні змістовного дозвілля з одногрупниками і колегами старших курсів.
Дякуємо третьому курсу за організацію Посвяти соціологів 2019! Ви кращі!!! І є гарним прикладом для наслідування для молодших колег!!! Так тримати!!!
Зі святом та достойним поповненням нас усіх, велика соціологічна родино Франкового університету!