Премія “Студент 2022”

01.12.2022 | 15:13

Цей рік був беззаперечно важчим за всі попередні. Ми вчились, боролись, волонтерили, знову вчились та намагались жити попри війну. Минулого року, на День Студента Студентський уряд заснував щорічну премію з призовим Фондом в 100 000 гривень аби відзначати студентів, які мають високі досягнення у навчанні, науковій та громадській діяльності, волонтерстві тощо.

Цьогоріч, ми особливо не можемо обійти нагородження головних студентів 2022 року, адже ви працювали безупинно в надважких реаліях. Ми вкотре переконуємось: студентство неймовірне. Наша команда прийняла рішення збільшити призовий фонд та суму виплат, тому нагороду “Студент 2022” отримає 60 студентів, а Фонд складатиме 180 000 грн.

Якщо ж ти маєш високі досягнення у навчанні чи активно береш участь у громадському житті Університету — ця можливість саме для тебе.

Твоє завдання — заповнити гугл-форму, посилання на яку є в шапці профілю, та довести, що саме ти — альма-мамина гордість цього року, поділившись із нами своїми здобутками.

Кожну анкету ми зашифруємо та шляхом таємного голосування оберемо найбільш достойних!

Біжи заповнюй форму за цим посиланням та не проґав свого шансу.

Заповнити заявку потрібно до 3 грудня 18:00 год.