Презентація книжки “Слухати, чути, розуміти: усна історія України ХХ-ХХІ століть”

05.11.2021 | 17:25

Як ми пам’ятаємо та як розповідаємо історії минулого? Як досліджувати нову історію, але уникнути політизації та заангажованості? Як самоцензура фільтрує оповідь та заважає дізнатися про важливе?

Фахівці та фахівчині, які працюють з усною історією та її методиками, підготували збірник наукових статей про різні аспекти історії України цього та минулого століть, зокрема подій Революції Гідності та російсько-української війни.

Запрошуємо вас 10 листопада 2021 р. о 17.00 год. на презентацію книжки “Слухати, чути, розуміти: усна історія України ХХ-ХХІ століть”.

Спікер/-ки заходу:
? Галина Боднар — історикиня, кандидатка історичних наук, доцентка кафедри новітньої історії України Львівського національного університету імені Івана Франка; членкиня Української асоціації усної історії

? Елеонора Нарвселіус — етнологиня, кандидатка філологічних наук, докторка філософії (PhD) за спеціальністю Ethnic Studies (Університет Лінчопінга, Швеція). Доцентка відділу етнології в Лундському університеті (Швеція).

? Андрій Усач — докторант Українського католицького університету, голова Громадської організації «Після тиші».

? Аліна Добошевська — аспірантка Інституту соціології Ягеллонського університету, засновниця та президентка Фонду «Добра Воля» у Кракові, член Польського товариства усної історії.

? Оксана Годованська — історикиня й антропологиня, кандидатка історичних наук, старша викладачка кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка», старша наукова співробітниця відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України.

? Модераторуватиме презентацію Гелінада Грінченко — докторка історичних наук, професорка кафедри українознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, головна редакторка часопису «Україна модерна», голова Української асоціації усної історії.

Мова заходу: українська ??

Подія відбудеться онлайн на платформі Zoom.

Щоб взяти участь і мати змогу ставити питання спікер/-кам безпосередньо під час події, зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням ➡️ https://forms.gle/zSFzCULHJv9vEmpP8

Зареєстровані учасники та учасниці отримають посилання для участі за 2 години до початку події.