Презентація виставки «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини» в рамках проєкту «Герої поміж нас. Небесна Сотня»

28.11.2019 | 10:11

Дата проведення: 28 листопада 2019 року
Час проведення: 12:00 – 13:30 год.
Місце проведення: вестибюль головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Університетська 1; 2 поверх).
Організатори: Музей визвольної боротьби України у Львові, Львівський національний університет імені Івана Франка, департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.

У вестибюлі головного корпусу університету розміщено 25 стендів із життєписами Героїв Небесної Сотні Львівщини. Серед запрошених – рідні загиблих під час Революції Гідності Ігоря Костенка, Сергія Кемського, Богдана Сольчаника, Дмитра Чернявського, а також інших Героїв Небесної Сотні Львівщини.