Програма “Невидимий Університет для України”

31.08.2022 | 18:34

INVISIBLE UNIVERSITY FOR UKRAINE (Невидимий Університет для України)

Deadline – 12 вересня 2022 року

Центральноєвропейський університет розпочинає новий набір сертифікатну програму (з наданням кредитів ЄКТС) для українських студентів бакалаврських і магістерських програм та

аспірантів, чиє навчання постраждало від війни, незалежно від того, де вони зараз перебувають – в Україні чи за кордоном.

Програма пропонує українським студентам здобути інтенсивний освітній досвід, розглядаючи важливі для них питання у транснаціональній порівняльній перспективі.

Програма має на меті ознайомити студентів з різноманітними провідними інтерпретаційними парадигмами та методологічними традиціями в гуманітарних і соціальних науках.

Координатором програми є Центрально-Європейський університет (Будапештський кампус) у співпраці з українськими ВНЗ (Львівський національний університет імені Івана Франка та Український католицький університет) та університетами-партнерами з ЄС (Єнський університет, Німеччина).

Детальна інформація: https://www.ceu.edu/…/iufucallforapplications2022fall.pdf