Програма обміну студентами та аспірантами з Альбертським університетом (м. Едмонтон, Канада)

08.02.2023 | 10:03

Deadline – 15 березня 2023 року

Відповідно до умов стипендії СТУДЕНТИ І курсу магістратури таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Економічний факультет

2. Історичний факультет

3. Юридичний факультет

4. Факультет журналістики

5. Факультет іноземних мов

6. Факультет міжнародних відносин

7. Факультет педагогічної освіти

8. Факультет культури і мистецтв

9. Філологічний факультет

10. Філософський факультет

мають можливість навчатися в Альбертському університеті впродовж 3 місяців у першому семестрі 2023/2024 н. р., а також АСПІРАНТИ вищевказаних факультетів мають можливість пройти стажування в Альбертському університеті упродовж 4 місяців у першому семестрі 2023/2024 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентком(кою)/аспірантом(кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів з середнім балом успішності не нижче 4,5 за всі роки навчання за п’ятибальною шкалою оцінювання. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти англійською або французькою мовою не нижче рівня В2.

Детальна інформація про програму: https://international.lnu.edu.ua/…/university-of-alberta/