Програма обміну студентами з Університетом Адама Міцкевича в Познані (Польща)

13.11.2023 | 16:17

Deadline – 19 листопада 2023 року (включно)

Відповідно до умов угоди про співпрацю студенти II та III курсу (бакалаври) ЛНУ імені Івана Франка мають можливість навчатися в Університеті імені Адама Міцкевича впродовж 4,5 місяців у другому семестрі 2023-2024 н.р.

УВАГА! Учасникам програми НЕ ВИПЛАЧУВАТИМУТЬ щомісячну стипендію та не відшкодовують витрати на проїзд до Польщі. Приймаюча сторона бере на себе тільки витрати за навчання, можливе покриття витрат за проживання за умови наявності вільних місць в гуртожитках Університету Адама Міцкевича в Познані.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом(кою) ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Наявні обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти польською або англійською мовою не нижче рівня В2.

Детальна інформація про програму: https://international.lnu.edu.ua/exchange-program-adam…/