Проєкт «Волонтер на війні: реалії. З перших вуст»

02.05.2022 | 09:04

Благодійна організація “Благодійний фонд “Людина” спільно з Рада молодих учених при МОН України, ГО “Міжнародна фундація розвитку” та ВГО “Інноваційний університет” анонсує СТАРТ реєстрації учасників проекту «ВОЛОНТЕР НА ВІЙНІ: РЕАЛІЇ. З ПЕРШИХ ВУСТ»

Сьогодні, коли Україна потерпає від повномасштабного вторгнення Російської Федерації, коли наші військові мужньо боронять нашу Батьківщину, коли тисячі громадян задля порятунку себе та своїх дітей залишають свої домівки, а інші тисячі, не в змозі покинути рідні місця та борються з ворогом в умовах окупації, саме Волонтери стають тими янголами-помічниками, які допомагають вистояти та впоратись з тим лихом, що наразі прийшло в Україну.

Мета цього проекту полягає у підтримці та промоції волонтерської діяльності в Україні в умовах війни з Російською Федерацією, популяризації волонтерської діяльності як такої.

Формат заходу: відео інтерв’ю з волонтерами

Тривалість: 1 година

Для участі у проекті заповніть реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/W6AJmSiK1Kzoweae6