Проходження медичного огляду студентами І курсу ОС “бакалавр” денної форми здобуття освіти

10.04.2024 | 09:39

Відповідно до наказу Ректора №192 від 15.02.2024 р. студенти 1 курсу ОС “бакалавр” денної форми здобуття освіти зобов’язані пройти безкоштовний щорічний медичний огляд. Відповідно необхідно:

• Медичний огляд проходити згідно з графіком (додається);

• Можна проходити медичний огляд у свого сімейного лікаря в будь-якій області (в такому випадку медичним закладом видається довідка форми 086/о);

• Медична довідка діє 5 місяців, тому довідка, яку подавали при вступі, не підходить (Студентська поліклініка посилається на наказ Міністерства охорони здоровʼя України № 246 від 21.05.2007 р.);

• Медичну довідку необхідно подати в Студентську поліклініку (вул. Бой-Желенського, 14) згідно з графіком для факультету. Якщо довідку не подати вчасно, то необхідно буде проходити медичний огляд у Студентській поліклініці на платній основі. Це стосується і тих студентів, хто буде проходити медичний огляд у своїй поліклініці.

У разі виникнення запитань просимо  звертатись у деканат факультету або на телеграм-бот: @frankohelps_bot.