Ресурсна арт-терапія “Маскотерапія як спосіб емоційного відновлення”

11.01.2023 | 09:13

Центр соціального розвитку та громадських ініціатив ЛНУ імені Івана Франка спільно з Психологічною службою ЛНУ Івана Франка запрошуюють родини мобілізованих працівників Університету та працівників Університету, рідні яких є учасниками бойових дій на ресурсну арт-терапію, тема зустрічі “Маскотерапія як спосіб емоційного відновлення”. Наша зустріч буде присвячена маскам, маскотерапія є унікальним видом арт-терапії, що дозволяє спроектувати глибинні внутрішні переживання людини на маску.

Створюючи за допомогою образотворчих інструментів маску свій арт- продукт, ми доторкасось до власного несвідомого.

На нашій зустрічі Ви будете мати можливість:

• Створити власну маску;

• Зануритись в процес творчого самопізнання;

• Отримати ресурс.

Приходьте, потурбуйтесь про себе, створіть свій творчий зцілюючий простір.

Тренер: Анастасія Скаковська, психолог, психотерапевт, арт-терапевт, завідувач психологічної служби ЛНУ ім. І.Франка.

Коли? 11 січня 2023 р. о 13:30 год.

Де? Менцинського, 8, ауд. 306.

Контакта особа: Кужій Любов 0676720369