Розпочала роботу ХІІ Міжнародна Ісламознавча школа “Іслам у світі в епоху глобальних геополітичних потрясінь”

01.08.2024 | 09:02

28 липня у Стамбулі за підтримки комплексу Сінан-паша медресе розпочала роботу ХІІ Міжнародна Ісламознавча школа “Іслам у світі в епоху глобальних геополітичних потрясінь”, організована Українським центром ісламознавчих досліджень. Вже традиційно до неї долучилися представники кафедри світової історії модерного часу, зокрема доцент Богдана Сипко та випускниці бакалаврату Зоряна Битківська, Олександра Слободянюк, Дар’я Повх, Діана Устінова. Дякуємо організаторам за можливість поглибити знання про іслам, поділитися результатами власних наукових студій, а також відчути неповторну атмосферу Стамбула – мегаполіса на перехресті Європи й Азії. Школа триватиме до 3 серпня і попереду ще багато цікавого.