«Школа успішних людей» з магістранткою Тетяною Приходько

07.05.2018 | 10:10

В учасників проекту «Школа успішних людей» 4 травня, гостювала магістрантка, староста групи, соціолог Інституту міста Тетяна Приходько.

Дівчину запросила її одногрупниця, випускниця СЗШ № 47 Ярина Гнатовська.

«Тетяна – це дуже гарний приклад для старшокласників. Вона за допомогою власного досвіду демонструє, як активно можна працювати й мотивувати до дій інших людей», – каже Ярина.

Десятикласники почули багато цікавого від Тетяни Приходько. Вона розповіла, що таке соціологія і ким можна працювати, отримавши спеціальність соціолога, – аналітиком, менеджером, стратегом, піарником… Пояснила, як проводяться соціологічні дослідження, чому молоді важливо працювати волонтерами різних проектів. Детально розповіла про діяльність Інституту міста, напрями співпраці з молоддю, неформальну освіту, зосередивши увагу винниківських школярів на можливостях Львова як молодіжної столиці України.

Лариса КУБСЬКА