Спеціальна програма обміну для викладачів в Університеті ім. кардинала Стефана Вишинського (Польща) в рамках програми Erasmus+

13.04.2022 | 12:51

Deadline – 28 квітня 2022 року

Відповідно до умов спеціальної програми обміну викладачі таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Історичний факультет (кафедра соціології)

2. Факультет педагогічної освіти (кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи)

мають можливість пройти стажування в Університеті ім. кардинала Стефана Вишинського впродовж 10 днів (період мобільності – між 1 травня та 5 червня 2022 р.) у другому семестрі 2021/2022 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути викладачкою вищевказаних кафедр ЛНУ імені Івана Франка. У зв’язку з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану до участі в конкурсі не допускаються особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти польською або англійською мовою не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про програму: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-cardinal…/…