Спеціальна програма обміну з Гумбольдтським університетом Берліна

12.05.2022 | 16:31

Спеціальна програма обміну з Гумбольдтським університетом Берліна (м. Берлін, Німеччина) – Осінній набір

Deadline – 25 травня 2022 року

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсу (бакалаври) та аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Історичний факультет

2. Факультет журналістики

3. Факультет іноземних мов

4. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародного права, кафедра європейського права)

5. Факультет культури і мистецтв

6. Філологічний факультет

7. Філософський факультет

8. Юридичний факультет

мають можливість навчатися в Гумбольдтському університеті упродовж 4-5 місяців у першому семестрі 2022/2023 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом(кою)/аспірантом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;

– для бакалаврів – володіти німецькою мовою не нижче рівня В2; для аспірантів – володіти англійською або німецькою мовою не нижче рівня B2.

УВАГА! Для переможців конкурсу передбачено п’ять стипендій. Кожна стипендія передбачає щомісячну стипендінальну підтримку без компенсації витрат на дорогу до Німеччини. Просимо також звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.

Детальна інформація про програму: