Спеціальна програма обміну з Католицьким університетом Льовена (м. Льовен, Бельгія)

06.10.2022 | 10:08

Deadline – 13 жовтня 2022 року для студентів

Відповідно до умов спеціальної програми обміну студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) та студенти I курсу магістратури таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Біологічний факультет

2. Географічний факультет

3. Економічний факультет

4. Історичний факультет

5. Механіко-математичний факультет

6. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

7. Факультет міжнародних відносин

8. Факультет прикладної математики та інформатики

9. Факультет управління фінансами та бізнесу

10. Фізичний факультет

11. Філософський факультет

12. Юридичний факультет

13. Хімічний факультет

мають можливість навчатися в Католицькому університеті Льовена впродовж 4,5 місяців у другому семестрі 2022/2023 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом(-кою) вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка;

– володіти англійською або нідерландською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям програми виплачуватимуть щомісячну стипендію (розмір стипендії уточнюється). Просимо також звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на проїзд до Бельгії, страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.

Детальна інформація про програму: https://international.lnu.edu.ua/ku-leuven-exchange-program/