Спеціальна програма обміну з Лейпцизьким університетом (м. Лейпциг, Німеччина)

22.04.2022 | 18:05

Deadline – 10 травня 2022 року

Відповідно до умов спеціальної програми обміну студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Економічний факультет

2. Історичний факультет

3. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

4. Факультет іноземних мов (кафедра німецької філології, кафедра міжкультурної комунікації та перекладу – перша мова німецька)

5. Факультет міжнародних відносин

6. Факультет прикладної математики та інформатики

7. Факультет управління фінансами та бізнесу

8. Філологічний факультет

9. Філософський факультет

10. Юридичний факультет

11. Хімічний факультет

мають можливість навчатися в Лейпцизькому університеті впродовж 5 місяців у першому семестрі 2022/2023 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом(-кою) вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка;

– володіти німецькою або англійською мовою не нижче рівня В2. УВАГА! Приймаючий університет рекомендує, щоб апліканти на момент подачі аплікацій мали базовий рівень знання німецької мови (рівень B1), оскільки більша частина курсів в даному університеті читається німецькою мовою.

Переможцям програми виплачуватимуть щомісячну стипендію в розмірі 800 євро. Просимо також звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на проїзд до Німеччини, страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.

Детальна інформація про програму: https://international.lnu.edu.ua/leipzig-university…/