Спеціальна програма обміну з Тюбінгенським університетом (Німеччина)

16.05.2022 | 09:31

Deadline – 23 травня 2022 року

Відповідно до умов програми студенти II та III курсу (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Біологічний факультет

2. Географічний факультет

3. Економічний факультет

4. Історичний факультет

5. Механіко-математичний факультет

6. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

7. Факультет журналістики

8. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів, кафедра міжнародного права, кафедра європейського права)

9. Факультет прикладної інформатики та математики

10. Філософський факультет

11. Хімічний факультет

12. Юридичний факультет

мають можливість навчатися у Тюбінгенському університеті впродовж 4 місяців (жовтень 2022-лютий 2023 р.) у першому семестрі 2022-2023 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом(-кою) вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка;

– володіти німецькою або англійською мовою не нижче рівня В2.

УВАГА! Учасникам програми виплачуватимуть щомісячну стипендію в розмірі 850 євро та покриють витрати на проїзд до Німеччини. Просимо звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.

Детальна інформація про програму: https://international.lnu.edu.ua/eberhard-karls…/