Спеціальна програма обміну з Тюбінгенським університетом (Німеччина)

06.04.2023 | 09:56

Deadline – 25 квітня 2023 року (включно)

Відповідно до умов програми студенти II та III курсу (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Біологічний факультет

2. Географічний факультет

3. Економічний факультет

4. Історичний факультет

5. Механіко-математичний факультет

6. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

7. Факультет журналістики

8. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів, кафедра міжнародного права, кафедра європейського права)

9. Факультет прикладної інформатики та математики

10. Філософський факультет

11. Хімічний факультет

12. Юридичний факультет

мають можливість навчатися у Тюбінгенському університеті впродовж 4 місяців у першому семестрі 2023-2024 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом(-кою) вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка. УВАГА! Можливі обмеження для виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану в Україні для осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти німецькою або англійською мовою не нижче рівня В2.

Учасникам програми виплачуватимуть щомісячну стипендію та покриють витрати на проїзд до Німеччини. Просимо звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.