Спеціальна програма обміну з Університетом Турку (Фінляндія)

17.05.2022 | 13:02

Deadline – 31 травня 2022 року

Відповідно до умов програми студенти ІІ та ІІІ курсів (бакалаври) та аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Біологічний факультет

2. Географічний факультет

3. Геололічний факультет

4. Економічний факультет

5. Історичний факультет

6. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

7. Факультет журналістики

8. Факультет міжнародних відносин (кафедра країнознавства і міжнародного туризму, кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів, кафедра міжнародного права, кафедра європейського права)

9. Факультет педагогічної освіти

10. Факультет прикладної інформатики та математики

11. Факультет управління фінансами та бізнесу

12. Філософський факультет

13. Хімічний факультет

14. Юридичний факультет

мають можливість навчатися в Університеті Турку упродовж 5 місяців у першому семестрі 2022/2023 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом (кою)/аспірантом(кою) вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка;

– володіти англійською мовою не нижче рівня B2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію (1150 євро на місяць) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про програму: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-university-of…/