Спеціальна програма обміну з Вільнюським університетом (Литва)

05.04.2022 | 13:24

Deadline – 14:00 8 квітня 2022 року

Відповідно до умов програми студенти II та III курсу (бакалаври), студенти I курсу магістратури таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Історичний факультет

2. Механіко-математичний факультет

3. Факультет електроніки та комп’ютерних технологій

4. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародного права, кафедра європейського права)

5. Факультет журналістики

6. Факультет прикладної інформатики та математики

7. Фізичний факультет

8. Філологічний факультет

9. Філософський університет

10. Хімічний факультет

11. Юридичний факультет

мають можливість навчатися у Вільнюському університеті у другому семестрі 2021/2022 н. р. або в першому семестрі 2022/23 н.р. (терміни навчання уточнюються)

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студенткою вищевказаних факультетів ЛНУ імені Івана Франка. У зв’язку з обмеженнями щодо виїзду за кордон в умовах оголошеного воєнного стану до участі в конкурсі не допускаються особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років;

– володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

УВАГА! Учасникам програми покривають витрати на навчання та проживання, можлива також стипендіальна підтримка (розмір стипендії уточнюється). Просимо також звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на проїзд до Литви, страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.

Детальна інформація про програму: https://international.lnu.edu.ua/erasmus-vilnius-university/