Спеціальна програма обміну з Загребським університетом (Хорватія)

19.05.2022 | 13:56

Deadline – 2 червня 2022 року

Відповідно до умов програми студенти II та III курсу (бакалаври) та аспіранти денної форми навчання таких факультетів ЛНУ ім. Франка:

1. Біологічний факультет

2. Географічний факультет

3. Геологічний факультет

4. Економічний факультет

5. Історичний факультет

6. Факультет журналістики

7. Факультет культури і мистецтв

8. Факультет міжнародних відносин (кафедра країнознавства і міжнародного туризму, кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів)

9. Факультет управління фінансами і бізнесу

10. Філологічний факультет (кафедра слов’янської філології – хорватська філологія)

11. Філософський факультет

12. Фізичний факультет

13. Хімічний факультет

мають можливість навчатися в Загребському університеті впродовж 5 місяців у першому семестрі 2022/2023 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути студентом (кою)/аспірантом(кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;

– володіти англійською або хорватською мовою не нижче рівня В2.

УВАГА! Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію (1050 євро на місяць) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Детальна інформація про програму: