Спогади про Степана Качарабу в рубриці “De_Magistro_verbum”

31.07.2023 | 10:19

В рубриці #De_Magistro_verbum, ділимося спогадами про історика, відомого дослідника української еміграції, декана історичного факультету, багатолітнього завідувача кафедри історичного краєзнавства, кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн, надійного і чуйного колегу, завзятого наставника молоді, життєлюба Степана Качарабу.

Нам завжди бракуватиме привітної усмішки Степана Петровича, бракуватиме його «а з якого дива?» замість «чому?», його уміння перевести на жарт напругу, яка нерідко супроводжує робочі будні. Степан Петрович любив співати, мав чудовий голос, відтак бракуватиме його співу, а українських пісень у його репертуарі було багато, на усі нагоди: і веселих, і ліричних і тужливих… Непересічне почуття гумору колеги та викладача назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто мав нагоду особистого спілкування.

Яким запам’ятали Степана Петровича колеги – за посиланням https://lnu.edu.ua/istoryk-zaliublenyy-u-ridnyy-kray…/