Спогади про випускника історичного факультету Миколу Майорчака

05.03.2024 | 20:37

Шановні друзі!

Дружина Миколи Майорчака, який 2 червня 2023 року загинув у боротьбі проти російських окупантів, також випускниця нашого факультету, Анастасія Кілар планує видавати книгу зі спогадами про Миколу. Просимо всіх друзів, побратимів, колег, родичів, знайомих, які мають бажання поділитися спогадами, заповнити Гугл форму за посиланням. У формі необхідно заповнити ваші контактні дані в разі виникнення уточнюючих питань та для зворотнього зв’язку. Спогади та історії потрібно писати у форматі ворд та прикріпити відповідно до кожного питання, також можна долучити спільні фото з Миколою (не забувайте в цьому випадку про підписи до фото: хто на фото, що на фото, коли і де зроблено). Термін заповнення форми, збору всіх спогадів та історій про Миколу – до 1 червня.

Заздалегідь вдячні!