Стажування для студентів та аспірантів ЛНУ ім. Франка в рамках проєкту “Навчальний міст Хемніц-Львів”

03.09.2024 | 08:45

Термін подання заявок – 10 вересня 2024 року.

В рамках проекту «Навчальний міст Хемніц-Львів 2024» в програмі «Україна цифрова: забезпечення академічного успіху в часи кризи (2024)» Німецької служби академічних обмінів (DAAD) за фінансової підтримки Федерального міністерства освіти та досліджень (BMBF) студенти (магістранти) та аспіранти денної форми навчання ЛНУ ім. Франка можливість пройти 2-місячне стажування для підвищення наукової кваліфікації (зокрема, для підготовки дисертації) в Технічному університеті м. Хемніца, Німеччина.

Пропозиція відкрита для студентів та аспірантів таких факультетів та спеціальностей Львівського університету:

– Економічний факультет

– Факультет управління фінансами та бізнесу

– Факультет іноземних мов (германістика)

– Філософський факультет (психологія)

– Фізичний факультет

Пропозиція також відкрита для студентів та аспірантів інших факультетів, за умови, що кандидати разом із документами подадуть письмове підтвердження готовності співробітника Технічного університету м. Хемніца здійснювати наукове консультування.

Щомісячна стипендія становить 1300 євро. Крім того, передбачена фіксована сума на оплату транспортних витрат у розмірі 350 євро.

Стажування має відбутися до кінця грудня 2024 року.