Стажування Erasmus+ Traineeships в Університеті Палацького в Оломоуці (м. Оломоуць, Чехія)

15.05.2019 | 09:18

Оплачувані стажування Erasmus+ Traineeships в Університеті Палацького в Оломоуці (м. Оломоуць, Чехія)
Deadline – 17 травня 2019 року

Відповідно до умов проекту студенти II та III курсів (бакалаври) таких факультетів ЛНУ імені Івана Франка:

1. Історичний факультет
2. Філологічний факультет
3. Філософський факультет (кафедра філософії, кафедра історії філософії, кафедра історії та теорії культури)
4. Економічний факультет
5. Факультет міжнародних відносин (кафедра міжнародних економічних відносин, кафедра міжнародного економічного аналізу і фінансів)
6. Факультет управління фінансами та бізнесу

мають можливість пройти стажування у Університеті імені Палацького в Оломоуці упродовж 2 місяців у липні-серпні 2019 року.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом (кою) ЛНУ імені Івана Франка вище вказаних факультетів;
– володіти чеською та англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію (800 євро) та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.