Студентів факультету Вікторію Симко, Зоряну Битківську, Назара Мельника та Марію Шкурлатович відзначено пам’ятними грамотами Ректора

11.10.2023 | 13:24

10 жовтня 2023 року з нагоди відзначення Дня Львівського національного університету імені Івана Франка, Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник зустрівся зі студентами та аспірантами ЛНУ ім. Івана Франка.

Під час зустрічі Ректор відзначив студентську молодь пам’ятними грамотами за відмінне навчання та успіхи в науковій роботі, за активну участь у громадському житті Університету, за високі спортивні досягнення та популяризацію здорового способу життя, а також за популяризацію української мови та культури і вагомий внесок у розвиток мистецьких колективів Університету.