Студентці 2 року магістратури Анні Савчук призначено академічну стипендію імені М. С. Грушевського

02.12.2022 | 10:00

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 893 від 7 жовтня 2022 року студентам та аспірантам українських ЗВО призначено академічні стипендії імені М. С. Грушевського на 2022/2023 навчальний рік.

Серед цьогорічних стипендіатів – студентка Львівського національного університету імені Івана Франка Анна Савчук. Анна навчається на другому курсі магістратури історичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка. Наукові зацікавлення Анни пов’язані з дитячою періодикою міжвоєнного часу та дитинством у тоталітарному суспільстві. Окрім того, дівчині дуже подобається архівна справа.

Щиро вітаємо Анну Савчук з високим досягненням і бажаємо нових успіхів та перемог!