Студенти ОПП «Бізнес-соціологія, презентували власний дослідницький проєкт

12.06.2023 | 12:39

30.05.2023 р. відбулася презентація студентами 3 курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Бізнес-соціологія», власного дослідницького проєкту із вивчення купівельних преференцій споживачів, реалізованого спільно з ТОВ «АЛЬЯНС МАРКЕТ». Дослідження було проведене у травні 2023 р. й передбачало вивчення якості послуг відомої на львівському ринку української торгівельної марки «Арсен». Оцінити та обговорити результати дослідження, реалізованого в межах навчальної дисципліни «Бізнес-практикум», були запрошені заступник генерального директора ТОВ «АЛЬЯНС МАРКЕТ» І.М. Новоставський та відповідно директор департаменту управління персоналом Д. В. Смирнов. Під час обговорення дослідницьких напрацювань студентів-соціологів І.М. Новоставський звернув увагу на їх окремі аспекти, зазначивши важливість кооперації науки і практики, а також ознайомив присутніх із особливостями вивчення ринку споживчих послуг із погляду реального менеджменту та маркетингу.  Для студентів важливо було почути авторитетну думку щодо їхніх науково-дослідницьких пошуків та відповідно задати низку запитань щодо перспектив майбутнього працевлаштування, вимог до професійного зростання. І.М. Новоставський, зокрема, на власному прикладі показав, як важливо бути спостережливим, не боятися труднощів, бути готовим до викликів та постійно набувати знання, проходячи шлях від рядового працівника компанії до топ-менеджера і керівника великих виробничих підрозділів. За усім цим має стояти цілеспрямована праця над собою, самовдосконалення та саморозвиток. У зустрічі взяли участь завідувач кафедри соціології Ю.Ф. Пачковський, доценти кафедри А.І. Кудринська та О.Б. Демків.