Студенти-соціологи Франкового Університету реалізують власний дослідницький проєкт «Споживчий ринок м. Львова»

19.05.2023 | 17:19

16 травня 2023 року розпочався польовий етап участі студентів-соціологів третього курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Бізнес-соціологія», в реалізації власного дослідницького проєкту «Споживчий ринок м. Львова». В межах навчальної дисципліни «Бізнес-практикум» студенти Франкового Університету реалізували  креативні ідеї, увібрані в один великий науково-пізнавальний кейс  (наукові керівники проф. Ю. Пачковський, доц. А. Кудринська), що складається з двох частин. Перша частина передбачає е-анкетування львів’ян як споживачів, визначення їхніх преференцій та купівельних виборів. Друга  – це особиста участь студентів в опитуванні клієнтів торгівельної мережі «Арсен» щодо роботи її окремих торгівельних відділів з метою опрацювання рекомендацій, які б покращили рівень обслуговування. Набутий досвід студентами буде неоціненним як для майбутніх фахівців-соціологів, а також відкриє їм нові можливості  у пізнанні вимог потенційного ринку праці. З іншого боку, це поглибить співпрацю кафедри соціології Львівського національного університету імені Івана Франка з стейкхолдерами, зокрема в особі ТОВ «АЛЬЯНС МАРКЕТ».