Стипендіальна програма Університету штату Пенсільванія

06.05.2022 | 09:45

Університет штату Пенсільванія (Penn State University) у партнерстві з Посольством України в США повідомляє про відкриття стипендіальної програми, до якої запрошуються українські науковці та аспіранти, які були змушені покинути своє місце перебування у результаті або з метою уникнення негативних наслідків російської агресії проти України.Обрані кандидати – українські науковці, які займаються академічними дослідженнями, або аспіранти закладів вищої освіти України, які перебувають на стадії дисертаційного дослідження – зможуть продовжувати власні дослідження або долучатися до проєктів, які проводять дослідники Penn State University. Наукові напрями, включені до ініціативи, є гнучкими: університет узгоджуватиме наукові інтереси потенційних українських науковців з інтересами факультетів. Університет надаватиме стипендію, що покриватиме витрати на житло та проживання.

Детальніша інформація:1. https://mon.gov.ua/ua/news/dlya-ukrayinskih-naukovciv-ta-aspirantiv-vidkrili-stipendialnu-programu-universitetu-shtatu-pensilvaniya-penn-state-university