Стипендії для українських студентів від сербського уряду

10.05.2019 | 13:16

Кінцевий термін подачі документів до Посольства України в Республіці Сербія – 17 травня 2019 року

В 2019 році Сербія виділяє державні стипендії на навчання на будь-якому факультеті будь-якого університету Сербії за кошти державного бюджету Сербії на умовах «стипендії», тобто на період від 3 до 12 місяців протягом 2019-2020 академічного року, на вибір кандидата.

Стипендія включає:
– Безплатне навчання
– Стипендію в розмірі 15 000 динарів щомісяця
– Безплатне проживання та харчування в студентських інституціях
– Базове медичне страхування відповідно до законодавства
– Безплатна річна віза
– Безплатне визнання дипломатів про середню освіту
– Безплатне визнання дипломів про вищу освіту.

Стипендія не включає:
– Видатки на приїзд і від’їзд з Сербії
– Видатки на громадський транспорт
– Видатки на придбання робочих матеріалів.
Стипендія в розмірі 15000 динарів місячно дає можливість стипендіатам покрити видатки на громадський транспорт, та на видатки на робочі матеріали.
Рекомендуємо стипендіатам, відповідно до власних можливостей, взяти з собою певну кількість коштів для покриття видатків, які не передбачені стипендією.

Документи для подачі заявки на стипендію:
– Заповнений формуляр
(http://international.lnu.edu.ua/…/Serbia_Application_Form_2…)
– Біографія з мотиваційним листом англійською чи сербською мовою (максимально 1 сторінка А4)
– Завірена копія свідоцтва – диплома чи інших документів про освіту
– Програма проживання (до 1 сторінки А4)
– 2 рекомендації від університетських професорів (необов’язково, але розглядатимуться як додатковий аргумент)
– Копія листування з сербською установою, яка готова вас прийняти (необов’язково, але бажано)
– Медична довідка (не давніша 6 місяців).

Контактна інформація:
Посольство України в Сербії (Наталя Маркевич)
+3813672411, natalia.markevych@mfa.gov.ua