Стипендії на наукові візити до Австрії

29.11.2021 | 09:34

Фонд стипендій Австрійської Республіки надасть бакалаврам, магістрам, аспірантам та докторантам з України можливість поїхати до Австрії, щоб протягом декількох місяців працювати над дослідженням для своєї наукової роботи під наглядом викладача місцевого вишу.

Дедлайн – 2 березня 2021 року

Хто може взяти участь:

• бакалаври, магістри та аспіранти до 35 років;

• докторанти до 40 років, що досліджують медицину, сільське господарство, природничі, технічні, гуманітарні та соціальні науки, мистецтво.

Що ви отримаєте:

• Візит, що триватиме від одного до чотирьох місяців і розпочнеться не раніше липня 2022 року.

• Щомісячну стипендію розміром 1 050 євро.

• Компенсацію дорожніх витрат.

• Допомогу з пошуком житла та оформленням страхування.

Як подати заявку:

• Зареєструйтесь на порталі та заповніть онлайн-форму;

• До заявки додайте: заповнену аплікаційну форму; резюме; план візиту з описом досліджень, які ви вже провели та над якими будете працювати в Австрії; згоду викладача австрійського вишу на науковий супровід під час стипендії; два рекомендаційні листи з вашого університету; сканкопію першої сторінки закордонного паспорта; сканкопію документа, що підтверджує ваш науковий ступінь; письмове підтвердження, що ви навчаєтесь на бакалавраті, магістратурі, аспірантурі чи докторантурі в Україні.

Більше про програму – https://bit.ly/3cDOeab