Стипендії від уряду Швейцарії для проведення досліджень

29.08.2019 | 14:20

Swiss Government Excellence Scholarships 2020-2021
– Стипендії від уряду Швейцарії для проведення досліджень
Deadline – 5 грудня 2019 року

Уряд Швейцарії через Федеральну комісію по наданню стипендій для іноземців з метою популяризації міжнародного обміну та поглиблення співпраці між Швейцарією та іншими країнами надає для іноземних науковців федеральні стипендії.

Посольство Швейцарії в Києві координує аплікаційний процес в Україні: приймає досьє, контролює на його відповідність вимогам комісії, проводить попередній відбір.

Федеральна комісія по наданню стипендій для іноземців надає три типи стипендій українським науковцям:
– Research scholarships
– PHD scholarships
-Postdoctoral Scholarships
для навчання у швейцарських університетах, федеральних політехнічних інститутах та у вищих школах прикладних наук.