Телеміст, присвячений 104-й річниці проголошення Акта злуки “Одна, єдина, соборна й неподільна Україна!”

20.01.2023 | 21:26

Сьогодні, 20 січня 2023 р., відбувся телеміст, присвячений 104-й річниці проголошення Акта злуки “Одна, єдина, соборна й неподільна Україна!”. У заході взяли участь науковці-історики з понад двадцяти університетів України, представники органів влади, зокрема голова Донецької ОВА Павло Кириленко та заступник голови Полтавської ОВА Олексій Бруслик; ректори та проректори закладів вищої освіти, зокрема проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Качмар. З боку історичного факультету до організації телемосту долучилася доцент кафедри історичного краєзнавства Алла Середяк, а доповіді представили доцент кафедри новітньої історії України імені Михайла Грушевського Олег Павлишин та завідувач кафедри історичного краєзнавства професор Віктор Голубко.