Тренінг “Студентські вакансії: міфи та реальність”

19.11.2019 | 09:33

Кар’єрна осінь у Львівському університеті триває, а Майстерня кар’єри активно працює.

І вже цього четверга (21.11.19) тренінг “Студентські вакансії: міфи та реальність”.

Ви дізнаєтесь усе найцікавіше та найпотаємніше про вакансії, і де їх шукати, а також:
– спробуємо розібратись де знайти реальні вакансії для студентів, щоб досвіду набратись і заробити гроші;
– які джерела пошуку для цього варто використовувати;
– дізнаємось чи можна перевірити роботодавця і як?
– розберемо так звані “тривожні маячки” у вакансіях, бо яка вакансія, така і компанія.
– на реальних прикладах навчимось аналізувати, відфільтровувати та обирати вакансії.

Усі ці таємниці нам розкриє Оксана Абраменко, яка працює у Львівській консалтинговій групі / Lviv Consulting Group.
І у неї назбиралося багато цікавої інформації, спостережень та історії з власного професійного досвіду.

Отже, 21 листопада (четвер) !
о 15.30 у 216 а (головний корпус) !
Цікавий тренінг на тему: “Студентські вакансії: міфи та реальність”!!

Реєстрація за посиланням:

❗️Реєструйтеся. Цікавтеся. Телефонуйте. Ми завжди Вам раді
❗️Приходьте і дізнавайтеся найсвіжіші тренди ринку праці для молоді.