Вчимося з минулого – діємо заради майбутнього: навчання про історію Голокосту і права людини

21.06.2019 | 12:21
Заявка на семінар-школу у м. Києві 1-5.11 2019 року. Семінар є спільним заходом Інституту ім. Ольги Ленгель (The Olga Lengyel Institute) та Українського центру вивчення історії Голокосту. Майбутні учасники школи мають продемонструвати певний досвід викладання про Голокост, а також мотивацію продовжувати навчати про Голокост і права людини після участі у школі.Участь у семінарі-школі є безкоштовною. Інститут ім. Ольги Ленгель покриває витрати на навчання, проживання та харчування протягом програми семінару. Дорога до та від місця проведення семінару-школи – за рахунок учасників.

Зверніть увагу, що участь в усіх заходах програми є обов’язковою! Кінцевий термін реєстрації: 23 вересня 2019 року. Очікуйте на підтвердження участі до 1 жовтня 2019 року.