Відбулась презентація книги Вадима Ададурова ««Переставляючи слова у століттях»: інтелектуальна біографія Ілька Борщака»

08.03.2024 | 11:02

6 березня 2024 року у Львівському університеті відбулась презентація книги випускника історичного факультету, українського історика, доктора історичних наук, професора Українського католицького університету Вадима Ададурова ««Переставляючи слова у століттях»: інтелектуальна біографія Ілька Борщака». Ілля Костянтинович Борщак увійшов до історії як український політичний діяч, історичний публіцист і журналіст єврейського походження.

Під час написання книги авторові інтелектуальної біографії довелося не лише проаналізувати та перевірити за оригіналами цитованих джерел характерні взірці творчої спадщини публіциста, але й згромадити розпорошені по архівах багатьох країн автобіографічні й зовнішні свідчення щодо суспільної діяльності Ілька Борщака та його приватного життя.