Відбулась урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам магістратури 2022 року

13.01.2023 | 19:25

Сьогодні, 13 січня 2023 року, відбулась урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам магістратури 2022 року. 66 випускників та випускниць історичного факультету отримали свій омріяний диплом магістра. Серед цьогорічних випускників є, а також і мали б бути ті, хто з початку повномасштабної російсько-української війни стали на захист нашої державності: Володимир Чорнобривець, Тарас Винник, Владислав Тимрук, Олександр Марчак, Віталій Вдовиченко. Зокрема їм завдячуємо нинішній нашій зустрічі. Нехай вас, дорогі наші випускники, впродовж всього життєвого шляху зігрівають спогади про ваші університетські роки, а отримані знання та досвід стають корисними. І пам’ятайте, що освічені громадяни – окраса Батьківщини!

Слава Львівському університету! Слава ЗСУ! Слава Україні!