Відбулася презентація монографії Миколи Посівнича «Степан Бандера. Провідник історичної ідеї»

09.10.2023 | 10:39

5 жовтня 2023 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація монографії доцента кафедри історичного краєзнавства Миколи Посівнича «Степан Бандера. Провідник історичної ідеї».

Видання «Степан Бандера. Провідник історичної ідеї» є найновішим і найповнішим на сьогодні дослідженням життя Степана Бандери. Книжка базується на численних документах і свідченнях, а також спогадах самого Бандери. Містить багато ілюстративних матеріалів, зокрема медіадодаток із фото, відео й навіть записом голосу Провідника. Видання орієнтоване на широке кола читачів – усіх, хто, опираючись на достовірні факти та занурившись у життєву атмосферу покоління, яке виборювало незалежність України в середині ХХ століття, прагне сформувати власне ставлення до його героїв.