Відбулася презентація наукового-популярного видання Руслана Сіромського «Розсекречено»: нариси національно-визвольного руху на Городоччині»

01.03.2023 | 16:43

27 лютого 2023 року у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація наукового-популярного видання в.о. декана історичного факультету, доктора історичних наук Руслана Сіромського «Розсекречено»: нариси національно-визвольного руху на Городоччині».

Книга написана у формі нарисів, опертих на розсекречені архівні документи, розкриває окремі епізоди історії Городоччини першої половини ХХ століття. Особливу увагу на сторінках книги присвячено організації та діяльності українського антирадянського підпілля, боротьбі органів НКВС-НКДБ із повстанцями, депортаціям з Городоччини, долі окремих мешканців краю тощо.